گروه ساختمانی آناهیتا فعالیت خود را در سال 1373 با محوریت موضوع اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی با مدیریت جناب آقای مهندس مهدی ولیئی آغاز کرده است.این گروه با بهره گیری از تجارب عملی و سیستم های نوین مدیریتی و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب توانسته است پروژه های متعددی را با موفقیت به اتمام برساند.

گروه ساختمانی آناهیتا با در اختیار داشتن دانش فنی روزو بهره گیری از امکانات و تجهیزات در سطح وسیع در انجام پروژه های ساختمانیبا کیفیت بالا فعالیت داشته که منجر به اخذ تقدیر نامه های مختلف گردیده است.

تمام سقف های ساختمان های ساخته شده توسط  گروه ساختمانی آناهیتا از کناف درجه یک به صورت کاذب و دکوراتیو با نورپردازی های منحصر به فرد در تمام واحدها و مشاعات انجام شده است.

project_14

مصالح استفاده شده در تاسیسات از لوله های فاضلاب از نوع پوش فیت بی صدا با بست های ثابت و متحرک و لوله های آب گرم پنج لایه سوپرپایپ جهت افزایش کبفیت و عمر سیستم تاسیسات مکانیکی با نظارت دقیق اجرایی و تست تمامی لوله ها و اتصالات جهت فشار 10 بار آب، شیرآلات کلار مدل برمودا، تابلو برق ها و کلیه فیوزهای مینیاتوری از برند اشنایدر، سیم های برند خراسان درجه یک استاندارد، کلید و پریزهای از نوع ترک اصل ویکو انجام آزمایشات مقاومت مصالح مربوط به بتن و میلگرد مصرفی توسط مهندسین مشاور دارای صلاحیت کشوری در تمام مراحل اجرای اسکلت های ساختمان های گروه ساختمانی آناهیتا همواره در حال انجام بوده و به دلیل خرید بتن از مدرنترین کارخانه بتن خاورمیانه (شرکت پارس لانه ) تمام پروژه ها دارای شناسنامه بتن به صورت کامل می باشند.

در تمامی پروژه ها ارتفاع لابی ها بالای 4 متر با نورپردازی های زیبا و استفاده از سنگ های اسلب و یک پارچه ایرانی و ایتالیایی و نروژی با ترکیبات چوب های خاص اجرا شده است. استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار خارجی و کف پوش ها و پارکت ترک و همچنین درب ضد سرقت درجه یک ترک در واحدها جزء خط مشی گروه ساختمانی آناهیتا در تمام پروژه های اجرایی می باشد.

در حال حاضر با در دست داشتن پروژه بزرگ چهل و هشت واحدی در بلوار ماهان کرج که با دارا بودن عرض پنجاه متری خود در زمینی به مساحت حدودا 2000 متر و نمایی منحصر به فرد و تکرار نشدنی به صورت مدرن و ترکیبی از شیشه، کامپوزیت، سنگ و چوب با نورپردازی خاص در حال اجراست.